від
Стаття зверне увагу на поширені помилки та дасть кілька слушних порад про матеріали та конструкції, допоможе підібрати нові меблі.
По можливості відмовтеся від скляних (крім світильників) і пластикових предметів інтер'єру. Орієнтуйтеся на міцні породи дерева або метал.
Оптимальний наповнювач м'яких меблів – щільний поролон.
Сучасні марки екошкіри нічим не поступаються натуральному матеріалу, але коштують дешевше. Якщо хочете, щоб м'які меблі прослужили максимально довго – підберіть варіанти з оббивкою з антивандального флоку.
Не економте за рахунок неекологічних або агресивних матеріалів – такі меблі провокують розвиток алергії, головні болі, швидку стомлюваність, сонливість.
Якщо купуєте меблі під певний стиль або ремонт приміщення, постарайтеся знайти магазини з виставковими залами або приватників поблизу, до яких можна заїхати та подивитися речі перед покупкою.
Перед покупкою знайдіть відгуки про сайт або продавця на сторонніх ресурсах. Орієнтуйтеся на великі фірми або приватників з великим досвідом роботи – такі продавці вміють вирішувати непередбачені ситуації та ставлять більш вигідні ціни (за рахунок обсягу продажів).
Знайдіть інформацію про фабрику-виробника меблів і відсоток бракованих виробів.
Поцікавтеся, чи можна зробити повернення.
Сторінка опису меблів повинна описувати:
- варіанти кольору та компонування;
- габарити (і розмір спального місця для ліжка);
- максимальне навантаження (для ліжка);
- умови та час доставки;
- умови складання;
- ціну;
- гарантії та гарантійне обслуговування.
Уточніть, чи відповідають фото на сайті реальності та стану моделі – на жаль, оригінали часто «фотошоплять».
Будьте обережні з антикваріатом і кастомними предметами інтер'єру – розпитайте про матеріал каркасу, стан фурнітури. Дізнайтеся, чи були реставрації.