Повернутись до покупок
Кошик
18 років добрих ранків
0
0
UA
RU
06/10/2021

Кутовий диван: сучасні варіанти використання в інтер'єрі


Зміст:
  • Конструкція
  • Каркас і наповнення
  • Переваги кутового дивана в інтер'єрі
  • Матеріали оббивки

Дуже рідко можна побачити вітальню, в якій немає дивану, адже цей предмет є без применшення центральним об'єктом кімнати. Його вибір ー серйозне та відповідальне рішення, адже цей предмет меблів повинен бути не тільки красивим, але ще й зручним і функціональним. Сьогодні ринок м'яких меблів рясніє асортиментом. І замість традиційного прямого виробу цікавим варіантом буде придбати сучасний кутовий диван, який виглядає стильно та оригінально. Існує типово помилкова думка, що така форма дивану підходить виключно для великогабаритних кімнат. Сьогодні можна придбати компактний виріб, який лаконічно впишеться навіть у маленьку кімнату, залишивши ще досить вільного місця. Про те, як зробити так, щоб диван радував око та приносив комфорт і затишок довгі роки, ми поговоримо в цій статті.  

Конструкція 

Якщо диван необхідний Вам для спільного сидіння всією сім'єю за переглядом вечірнього фільму, то навіть не варто замислюватися про спосіб розкладки. Ви спокійно можете купити виріб, що не розкладається. Якщо ж разом з диваном Ви хочете придбати зручне та просторе спальне місце, то розбираймось, які вони існують. 

Найбільш популярні такі види: 

  1. Книжка. Найпопулярніший та найпростіший спосіб. Сидіння підіймається та спинка відкидається назад. Він вимагає певної фізичної сили, тому людям похилого віку, дітям та самотнім жінкам краще вибрати інший. До того ж після розкладання посередині формується не дуже зручна для сну западина. 
  2. Єврокнижка. Вдосконалений аналог першого. Виробники розв'язали проблему сили шляхом висувного сидіння та спини, що опускається. 
  3. Акордеон. Конструкція передбачає наявність додаткового модуля за спинкою. Розгортаючи диван-гармошку, Ви отримуєте рівне спальне місце без щілин і вм'ятин. 
  4. Виїзний. Найпростіший у експлуатації. З-під сидіння висувається дерев'яна перегородка, подовжуючи диван. На неї кладуть подушки сидіння та спинки. 
  5. Дельфін. Мелодійна назва. Розробникам здалося, що спосіб розкладки схожий на виринання дельфіна з товщі води. Висувна частина оснащена металевими пружними елементами. Таким чином вона ніби вистрілює. 
  6. Розкладачка. Найбільш небажаний варіант. Під сидінням розташована конструкція з тонким матрацом. Найчастіше вона ненадійна та нестійка. Тому як варіант для щоденного сну категорично не підходить. А ось як додаткове місце для гостей цілком непоганий варіант. 
  7. Клік-клак. Інноваційний механізм. У ньому складаються бічні поверхні, формуючи підлокітники, каркас. Привабливі такі моделі своєю універсальністю та можливістю створення цікавих форм у інтер'єрі. 

Каркас і наповнення 

Важливо, щоб перебування на дивані в сидячому чи лежачому положенні не викликало ніякого дискомфорту. На ньому має бути зручно. 

В ідеалі при виборі каркасу варто віддавати перевагу натуральній деревині. Найбільш поширені породи дерев, що використовуються у виробництві ー дуб і модрина. Крім дерева, як бюджетну альтернативу використовують деревно-стружкові плити. 

Існує кілька варіантів начинки оббивки: 

  • пружинні блоки володіють хорошою амортизацією; 
  • пінополіуретан; 
  • синтепон; 
  • латекс.

Не варто боятися синтетичних матеріалів, адже сучасні технології дозволяють зробити їх гіпоалергенними, абсолютно безпечними та з надійною ортопедичною підтримкою. 

Переваги кутового дивана в інтер'єрі 

Крім незвичайної форми, така модель дозволяє: 

  1. Уміло використовувати вільний простір кімнати. 
  2. Зонувати приміщення. 
  3. Для невеликої вітальні диван можна поставити в кут, а для просторої кімнати – в центр. 
  4. Забезпечити велику кількість посадкових місць. 
  5. Розмістити гостей на ніч, як на повноцінному двоспальному ліжку. 
  6. Збільшити простір для зберігання речей, ковдр і подушок внаслідок додаткових ніш у піддоні. 

Кутові дивани не перший рік посідають перше місце у продажах. Вони виглядають стильно та незвично. 

Матеріали оббивки 

Щоб дизайн Вашої квартири виглядав виграшно, варто відповідально підійти до вибору обробки та колірної палітри м'яких меблів. 

Серед недорогих тканин, які відрізняються досить високою зносостійкістю, варто віддати перевагу жакарду чи гобелену. У них хороша фактура та щільна структура тканини. 

Велюр зі своєю оксамитовою поверхнею додасть дорожнечі й шику дивану. Але, на жаль, тканина дуже делікатна та при щоденній тривалій експлуатації на ній утворюються заломи та лисини.

Приємна м'яка замша не вимагає специфічного догляду завдяки покриттю, яке відштовхує забруднення та рідину. 

Цінителям аристократичних і вінтажних мотивів варто задуматися про натуральну шкіру. При виборі кольору ми радимо орієнтуватися не на фото, а на зразки тканин у виробника. Адже найчастіше передача кольору буває різною. Тому радимо замовити зразки вподобаних тканин і спокійно їх розглянути.


Читайте також