Повернутись до покупок
Кошик
18 років добрих ранків
0
0
UA
RU
26/12/2023

Як вибрати зимову ковдру


Зміст:
  • Різновиди ковдр для зими
  • Різновиди наповнювачів для теплих ковдр
  • Щільність ковдри
  • Корисні поради для вибору зимової ковдри
  • Як доглядати за зимовою ковдрою

Холодна пора року — час затишку й комфорту, коли хочеться оточити себе теплом, особливо, під час сну. Одним із ключових елементів, що створюють подібну атмосферу, є правильно підібрані аксесуари для відпочинку. Перед тим як вибрати зимову ковдру, важливо врахувати декілька корисних аспектів. Вони допоможуть насолодитися комфортом, коли на вулиці низька температура.

Різновиди ковдр для зими

Ковдри з вовни мають чудову теплопровідність, утримуючи температуру та одночасно забезпечуючи хорошу циркуляцію повітря. Вони стануть ідеальним вибором для холодних зимових ночей.

Моделі із синтетичним наповнювачем створені з поліестеру. Такий різновид текстилю швидко сохне і є доступнішим варіантом у порівнянні з натуральними матеріалами.

Пухова – дуже тепла ковдра виготовлена з гусячого або качиного пуху. Текстильні вироби забезпечують високий ступінь термоізоляції завдяки легкій вазі. Вони славляться своєю м'якістю.

Вироби з додаванням вовни або шовку гарантують приємний баланс між теплом і легкістю. Вони стануть гарним вибором для людей, які віддають перевагу ковдрам із натуральними добавками.

Бавовняні моделі мають гарну повітропроникність, легкість і підійдуть тим, хто вибирає менш важкі аксесуари. Вони забезпечують помірну термоізоляцію й комфорт у прохолодні ночі.

Різновиди наповнювачів для теплих ковдр

Є кілька різних типів наповнювачів для теплих зимових ковдр. Кожен із них відрізняється власними особливостями:

  1. Натуральні. Пух і перо гусенят або качок здатні добре утримувати температуру й забезпечують комфорт у найхолодніші ночі. Вовна вирізняється відмінною теплоізоляцією й чудовою повітропроникністю. Ковдри також допомагають регулювати температуру, тому підходять для різних сезонів.
  2. Синтетичні. Холлофайбер створений для імітації пуху й пера, гарантуючи хорошу теплоізоляцію за доступної ціни. Матеріал швидко сохне та легкий у догляді. Штучні волокна застосовуються в ковдрах із синтетики. Вони гіпоалергенні та легкі у використанні.
  3. Змішані наповнювачі. Суміші пуху й шерсті застосовуються для комбінації теплоізоляції та вентиляції. Шовк та інші натуральні добавки допомагають створювати легкі, але теплі й комфортні моделі.

Вибирайте наповнювач залежно від уподобань щодо догляду, стану здоров'я та бажаного рівня теплопровідності. Приділіть увагу власним потребам, щоб знайти найкращий варіант.

Щільність ковдри

Цей фактор визначає рівень теплопровідності та комфорту виробу. Найкраща щільність для кожного своя, вона залежить від типу наповнювача й уподобань користувача.

Вибирайте пухові ковдри з показниками від 300 до 600 г/м2. Така щільність забезпечує найкращу теплоізоляцію для зими. У синтетичних і вовняних виробів показник має бути в діапазоні від 200 до 400 г/м2. Ці матеріали зазвичай не вимагають високої щільності, щоб користувачу було тепло.

Корисні поради для вибору зимової ковдри

Підбираючи зимову модель текстилю, зверніть увагу на корисні поради, котрі допоможуть зробити правильний вибір. Під час вибору враховуйте, щоб найтепліша ковдра відповідала вподобанням щодо ваги та типу матеріалу. Дехто віддає перевагу легким моделям, тоді як для інших важлива максимальна теплоізоляція. Зверніть увагу на якість тканини та наповнювача. Найкращі варіанти забезпечують довговічність і комфорт упродовж тривалого часу.

Переконайтеся, що вибрана ковдра відповідає розміру ліжка. Це важливо для правильної посадки та комфортного використання.

За наявності чутливості виберіть гіпоалергенну модель. Якщо маєте бажання прати ковдру, упевніться, що вона підходить саме для цього. Наприклад, синтетичні матеріали легше перуться та швидше сохнуть. Деякі вироби призначені для всесезонного використання, тоді як інші краще підходять виключно для зими. Зверніть увагу на температурні показники за вікном. Дотримуйтеся порад, щоб забезпечити себе та близьких комфортним і затишним відпочинком у холодну пору року.

Як доглядати за зимовою ковдрою

Догляд допомагає зберегти якість і збільшити термін служби текстилю. Зверніть увагу на такі поради:

  1. Регулярна вентиляція. Вивішуйте ковдру на свіжому повітрі. Це допоможе усунути неприємні запахи та вологу, яка накопичується.
  2. Чищення плям. Намагайтеся видаляти піт та бруд якомога швидше, дотримуючись інструкцій від виробника. Використовуйте м'які мийні засоби та холодну воду для уникнення пошкодження наповнювача.
  3. Прання. Здебільшого зимові моделі підходять для очищення в машині на делікатному режимі. Потрібно обирати м'який пральний порошок без відбілювача.
  4. Сушка. Краще це робити на свіжому повітрі. Якщо використовуєте сушарку, виберіть низьку температуру, щоб уникнути пошкодження тканини та наповнювача.
  5. Зберігання. Уникайте використання пластикових сумок. Віддавайте перевагу чохлам, що дихають, або виробам із натуральних матеріалів.
  6. Регулярний догляд. Користуйтеся пилососом із насадкою для м'яких поверхонь, щоб прибирати пил і дрібні частинки з покривала.

Підбір зимової ковдри — важливий крок для гарантування безтурботного сну в холодну пору року. Вивчивши різновиди їхніх наповнювачів, зробіть усвідомлений вибір, який відповідатиме уподобанням. Не забувайте враховувати особливості кожного типу текстильних виробів. Різноманітність аксесуарів, їхніх наповнювачів, щільності та матеріалів дає змогу купити те, що потрібно. Правильно підібрана модель стане надійним компаньйоном у створенні затишку й тепла взимку.


Читайте також