від
Комфортне спальне місце - найважливіший фактор для здорового і міцного сну. Щоб відпочинок був повноцінним, мало купити гарне ліжко. Куди важливіше, який матрац лежатиме зверху. Хороша ортопедична модель приймає під вагою тіла оптимальну форму, м'яко підтримуючи хребет і знімаючи навантаження з суглобів.
Багато покупців, вирушаючи в магазин за новим матрацом або переглядаючи сторінки інтернет-каталогів, насамперед звертають увагу на бренд. Якої фірми вибрати матрац, щоб він виявився найкращим, найзручнішим і найякіснішим? У вільному доступі можна знайти чимало рейтингів, у яких той чи інший виробник виставляється на перше місце, а деякі виявляються аутсайдерами. Але чи можна довіряти таким перелікам, якщо у кожної людини своє уявлення про зручність матраца?
Пропонуємо уважно вивчити інформацію про компанії-виробники, продукція яких представлена в каталозі "Світ Матраців", щоб зробити власні висновки і зрозуміти, якої фірми матрац кращий.
Компанія, яка не дотримується норм виробництва, не може поставляти на ринок продукт хорошої якості. Тому перед покупкою потрібно розібратися з основними моментами, які впливають на якість і ціну матраца.
Існує два різновиди пружинних матраців:
У першому випадку всі пружини об'єднані в загальну конструкцію, вставлену в міцну раму, яка і несе на собі основне навантаження. Для здешевлення виробництва деякі виробники ігнорують цей момент і роблять блоки "Боннель" безрамними, що сильно позначається на їхній якості.
У другому варіанті пружини в матраці не залежать одна від одної і кожна з них зашита в спеціальний чохол. За нормами в одному квадратному метрі площі не повинно бути менше 256 пружин. Зменшення цього числа - недобросовісний спосіб заощадити.
Незалежно від того, який тип пружин використовується для виробництва матраца, у кожній з них має бути не менше п'яти витків - інакше виріб буде неякісним.
Під час виготовлення матраців можуть бути використані як натуральні, так і синтетичні наповнювачі. Чим більше у виробі натуральних компонентів, тим він дорожчий і кращий. Під час виробництва спальних аксесуарів бюджетного сегмента зазвичай використовують штучні наповнювачі. Незважаючи на невисоку вартість, вони мають бути хорошої якості. Наприклад, пінополіуретан щільністю менше 25 кг/кв. м для виробництва матраців не годиться.
Найкращі матеріали для оббивки матраца - жакард, шовк і трикотаж. Такі тканини відрізняються міцністю, не електризуються і служать довго. Штучні матеріали для оббивки матраца здешевлюють конструкцію, і про їхню наявність має бути сказано в описі товару. Не менш важливо, щоб оббивка матраца була густо простьобана. Від цього залежить, наскільки сильно вона деформуватиметься в процесі використання.
Роздумуючи, якої фірми матрац вибрати, вивчіть інформацію про бренди, а також уважно прочитайте опис товарів, вивчіть етикетку. Сумлінний виробник не стане приховувати інформацію, а якщо це не так, варто пошукати інші варіанти.
Щоб зрозуміти, якої фірми краще купити матрац, пропонуємо стислий огляд українських виробників матраців, а також компаній, що організували спільне виробництво з фірмами з Італії та Німеччини.
Продукція всіх виробників, представлених у каталозі "Світ Матраців", вирізняється високою якістю і привабливою ціною. Обирайте модель, яка найбільше відповідає вашим потребам і фінансовим можливостям, а за необхідності скористайтеся консультацією наших фахівців. Приємних покупок!